Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków 4-10 osób VH8 PREMIUM - Oferta nr 131438 - Oferteo.pl

Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków 4-10 osób VH8 PREMIUM


Cena brutto: 8200.00 PLN

Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków VH8 PREMIUM to efektywne, kompaktowe i niezawodne rozwiązanie w zakresie odprowadzania ścieków dla budynków bez dostępu do sieci kanalizacyjnej. Oczyszczone ścieki są rozsączane pod powierzchnią gruntu lub odprowadzane do cieku wodnego.

+ unikatowa 6-komorowa konstrukcja (wielokomorowy system denitryfikacji) umożliwia korzystanie z wszystkich standardowych środków czyszczących

+ niskie koszty eksploatacji: usuwanie osadu raz na 12 miesięcy, niskie koszty energii (około 25 zł/mc)

+ małe gabaryty: tania i szybka instalacja

+ brak konieczności dodawania biopreparatów

+ komfort użytkowania: cicha praca, bez zapachów

+ możliwość odprowadzenia wody pościekowej do rowu melioracyjnego lub do cieku wodnego

+ możliwość wykorzystania wody pościekowej jako wody technicznej np. do podlewania trawników

+ przystosowanie urządzenia do potrzeb Klienta (zmienna wysokość urządzenia, średnice rur przyłączeniowych, typ, kolor pokrywy itp.)

+ bardzo mocny i trwały zbiornik wykonany z polipropylenu PP

Jeden z najwyższych parametrów oczyszczania BZT5 = 98,6%, ChZT = 91,8%

Oczyszczalnia zgodna z normą PN-EN:12566-3+A2:2013.

Dlaczego biologiczna oczyszczalnia ścieków VH?

Biologiczne oczyszczalnie ścieków VH są zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem norm i przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Oczyszczalnie można montować nawet w trudnych warunkach gruntowych. Charakteryzuje się bardzo długą żywotność, oczyszczalnia VH będzie działała przez okres dłuższy niż oczyszczalnia ekologiczna. W przypadku oczyszczalni ekologicznych (drenażowych) okres żywotności jest znacznie krótszy. Wynika to z faktu, że oczyszczalnie ekologiczne można montować w zasadzie wyłącznie z drenażem rozsączającym (i to tylko w korzystnych warunkach gruntowych), żywotność drenażu w przypadku współpracy z osadnikami gnilnym wynosi maksymalnie do 10 lat.

Oczyszczalnie biologiczne VH odznaczają się wielokrotnie dłuższą żywotnością systemów odprowadzania wody pościekowej, przez co nie ma konieczność rozkopywania działki po kilku latach użytkowania w celu wykonania nowego systemu rozsączającego.

W przypadku szamba kosztem jest jego regularne opróżnianie, pociąga to za sobą wydatki wynoszące nawet ponad 4 000 zł rocznie. Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków pobiera jedynie energię elektryczną, koszt energii to średnio 180 zł na rok.

Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek VAT 23%.

http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/

Polska
gotówka albo przelew
7 dni roboczych
10 lat
PN EN 12566-3, CE
 
 


Liczba wyświetleń strony: 165